maksim_kot (maksim_kot) wrote,
maksim_kot
maksim_kot

Category:

2014: партийная жизнь Приедитиса


 • Сегодня 12:52
  №11 Артур Приедитис Латвия Гарри Гайлит (№8)
  Клятву депутата не читал. Знаю, что порядочных партии отсеивают сразу и не дают включить список кандидатов. Знаю, что это делается сознательно. Но это долгий рассказ. Ваши наблюдения прочитал с большим интересом. Возражать нечего. Protams, ka kādā jaunā partijā kandidātu sarakstā iekļūst godīgi cilvēki. Protams, kādu godīgu cilvēku var arī ievēlēt. Taču ļoti labi zinu, kā saka, no pirmavotiem, ka jau no 90.gada apzināti nedeva gaismu "godīgiem inteliģentiem". Partiju vadība tika attiecīgi apmācīta, lai tas tā notiktu. Tika izmantotas speciālas tehnoloģijas, speciāla taktika un stratēģija, lai Saeimā nonāktu tikai tie cilvēki, kuri "nekliegs" pret "prihvatizāciju" un citiem kriminālā kapitālisma spēles noteikumiem.
  Сегодня 13:03
  №13 Артур Приедитис Латвия Артур Приедитис (№11)
  Nepateicu galveno: ar partiju vadību vienmēr strādāja un strādā īpaši speciālisti no okeāna otrā krasta. Notika speciāli semināri, kursi "darbā" ar politiskajām partijām. Vēlāk attiecīgi sagatavotie latviešu "speciālisti" devās "audzināt" politiskās partijas uz Ukrainu, Grūziju utt. Tā ir specdienestu labi nostādīta sfēra, par kuru medijos neļauj rakstīt, bet par kuru var, teiksim, dzērumā izlielīties kāds no mūsu stulbajiem "politiķiem". Arī ar to ir nācies sastapties.


   • Сегодня 14:45
    №20 Lora Abarin Латвия Артур Приедитис (№13)
    Артур, можно я этот пост переведу для не владеющих языком? А то гугл такого нагородит... :)))

    Главного не сказал: с партийным руководством всегда работали и работают особые специалисты со второго берега океана. Проводились специальные семинары, курсы "работы" с политическими партиями. Позднее, соответствующим образом подготовленные латышские "специалисты" отправлялись "воспитывать"политические партии на Украину, в Грузию и т.д. Это хорошо отработанная сфера спецслужб, о чём не позволяют писать в СМИ, но о чём может, допустим, по пьяни похвастаться кое-кто из наших тупых "политиков". И с этим приходилось сталкиваться.Tags: Латвия сегодня, Перестройка и другие годы, США, партийная жизнь, спецслужбы, цветные революции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments